Hale, korty i boiska do padla - budowa i konserwacja

W dzisiejszych czasach budowa kortów do padla staje się coraz popularniejsza. Powód jest oczywisty. Korty do padla, zwane również boiskami do gry w padla, stanowią doskonałą alternatywę i nowość dla osób lubiących grać w tenisa, squasha, badmintona. Przy okazji zajmują mniej miejsca. Budowa kortów do padla pociąga za sobą wiele istotnych kwestii, począwszy od wyboru odpowiedniej nawierzchni, aż po finalny montaż kortów. Mając na uwadze, możliwość gry przez cały rok warto również zainteresować się budową hali, odpowiednią do boiska do padla. Winterhall zajmuje się kompleksowymi realizacjami budowy kortów do gry w padel.

Zakres prac obejmuje:

  • Boisko do padle w haliprojekt kortu do padla,
  • projekt hali służącej do gry w padel,
  • przygotowanie terenu pod budowę,
  • wieloetapowa realizacja zależna od projektu,
  • wyrównywanie terenu pod kort,
  • wybór odpowiedniej nawierzchni boisk, właściwej pod kątem intensywności użytkowania, trwałości i późniejszej konserwacji,
  • wymiarowanie boisk do padla lub boisk multifunkcyjnych (możliwość uprawiania tenisa, padle balla, badmintona, squasha),
  • wybór i montaż siatki oraz ogrodzenia zabezpieczającego boisko do padla,
  • budowa hali mieszczącej boisko do gry w padla, tenisa, badmintona (w zależności od ustaleń),
  • montaż oświetlenia.

Budowa boiska do padla - ile trwa?

Czas budowy jest zależny od wielkości i skali projektu. Najlepiej w sprawie dostępnych terminów budowy boisk do padla skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Jakiej wielkości jest kort do padla? Ile potrzebuję miejsca na boisko do padla?

Kort do padla ma różne wymiary. Do gry w singla to 20 m długości i 6 m szerokości, natomiast do debla ma rozmiar 20 metrów długości i 10 metrów szerokości. Warto mieć na uwadze, że znaczna większość kortów do padla to korty dające możliwość gry w debla. Kort jest obudowany ścianką o wysokości 4 m. Kort do padla to jedno, natomiast niezbędna przestrzeń do realizacji obiektu boiska to druga kwestia. Jako firma wykonujemy różnego rodzaju projekty, starając się dopasować wielkość obiektu do dostępnej przestrzeni.

Zapraszamy do obejrzenia realizacji obiektów boisk do gry w padla oraz kompleksowych budów obejmujących hale i korty. 

Zastanawiasz się nad budową boiska do padla lub chciałbyś zakryć kort używając hali? Skontaktuj się z nami! Jako profesjonaliści mający wieloletnie doświadczenie odpowiemy na wszelkie pytania.

+48 503 084 433

winterhalltenis@gmail.com